Proč je titulek článku povinná položka??

15. října 2010 v 22:19 | Claire |  Její hemzy
No takže začnu tím, že pokud ke článku chcete mít nějákou tu atmosféru (a například jako já nekoukáte na TV a při tom nehrajete FarmVille na FB :D) zapněte si k tomu tuhle písničku, fakt uklidní.. obzvlášť v pátek - hlavně od 1:21 :D a čtěte.. pokud vás to neunudí k smrti...

my-personality.blog.cz
No začnu třeba školou?
Fakt nic novýho.. jednička ze zemáku - to není zázrak, s tím, jak je to oproti ostatním předmětům jednoduchý... hmm.. nevím, kdo z vás bydlí a kdo nebydlí v Praze, ale dost lidí ví - a dost zase ne, že se ztratila 9-ti letá holčika a pak se našly její věci.. nevím proč o tom mluvím, asi mluvímúplně z cesty - ne nepila jsem :DD Je mi tý holčičky líto a i když si nemyslím, že je to moc pravděpodobný, že se najde a bude v pořádku.. Nejhorší je, že si toho policajti první vůbec nevšímali a pak až vyhlásili pátrání a našli její věci - dobře, nemůžou evidovat každý zmizení,jedna holka o tom psala na facu, asi 2 hodiny potom, co nepřišla domů, protože ji nějak víc zná.. Chudinka, taková malá. A život jde dál. A za měsíc si na to nikdo ani nevzpomene. Ale zrovna tahle holčička mi uvízne v paměti.
Ježiš.. docela depresivní co? A to mám dneska docela dobrou náladu :D Tohle je poprvý asi po 100 letech co píšu nějáký delší článek, jak to znám, stejně si to nikdo nepřečte, kdo došel až sem, dobře vy. 
Všude teď jsou volby, statisíce a statisíce (abijte mě, jestli přeháním, i když jsem si to teď vymyslela). Napadají m stovky věcí, jak ty peníze mohli využít líp - když už jsme u tý holčičky, 40 policajtů.. jo je to hodně, ale asi ne dost.. chtělo by to něco jako NCIS, FBI :D nebo Kobru 11.
- vymýšlím si..
Není tak pozdě a už kecám naprostý nesmysly a to jsme měla v plánu dneska napsat ještě čtenářský deník.. Antigon - Sonfoklés, taky dobrá tragédie.. ne předpokládám, že ta písnička je maximálně tak v půlce, ale já už portě nevím, co dál, takže se uklidněte, pusťte si ji hodně nahlas a RELAX.

Ps. Subjuntivum je pěkná blbina :DD

xoxo Claire


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama